Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кардіотренажери

Спортивні тренажери Oma Fitness: обладнання, гідне довіри


Інтернет-магазин Oma Fitness спеціалізується на продажу спортивного інвентарю та аксесуарів відомого виробника. Компанія була створена в 2001 році й орієнтована на виробництво обладнання для спорту та фітнесу. Головне кредо китайського бренду - "цілісність, інновації, інтерналізація". Ретельно продумана система маркетингу, ультрасучасне оснащення виробництв і увага до деталей роблять продукцію фірми лідером серед аналогів у цьому ціновому сегменті.

Професійні, напівпрофесійні кардіотренажери та спортивний інвентар для домашнього використання OMA експортуються до Європи, Америки, Японії, більш ніж до 50 країн світу, серед яких сьогодні з'явилася й Україна.

Ми пропонуємо замовити тренажер для дому, офісу або міні-спортзалу в будь-якому зручному для вас вигляді. У магазині представлений вибір:

  • бігових доріжок;
  • орбітреків;
  • велотренажерів.

Обладнання Oma Fitness - це високий рівень якості тренажерів та інноваційний дизайн. При цьому, ціни на еліптоїди, бігові доріжки, велоімітатори - будь-який спортивний тренажер oma fitness для дому в інтернет магазині залишаються на доступному кожному споживачеві рівні.

ОМА: деталі, орієнтовані на рух

Професійний підхід до розробки кожної моделі спортивних тренажерів Oma Fitness зробив продукцію бренду саме тим товаром, який прагнуть купити як спортсмени з досвідом, так і новачки, для яких якість має значення. У кожному представленому


Магазин спортивних тренажерів Oma Fitness пропонує орбітреки, бігові доріжки та велотренажери за цікавою ціною з доставкою по Україні. Плюси такого підходу незаперечні:

купити спортивний тренажер Oma Fitness в інтернет магазині можна недорого - ціна дає можливість стати володарем хорошого девайса без розорення бюджету;
для різних цілей ми запропонуємо різні види конструкцій, що забезпечують навантаження на різні групи м'язів, для користувачів з різною вагою, фізичною підготовкою, особливостями здоров'я;
купити обладнання для дому або міні-спортзалу можна не тільки в місті Київ - нами організовано оперативну, дбайливу доставку по країні.
Одна з особливостей спортінвентарю ОМА - орієнтованість на ЕКО. Функція ECO допомагає знизити енергоспоживання тренажерів, роблячи їх ще більш вигідним придбанням.

Насолоджуйтесь широким діапазоном програм і навантажень, що дають можливість спалювати жир, сформувати гарний м'язовий скелет, скульптурувати тіло, не відлучаючись з дому або в перервах у роботі офісу. Компактні, економічні, стильні кардіотренажери - це гідна покупка для зміцнення здоров'я і досягнення ідеалів краси.

 

Вгору